Для людей
з порушенням зору

    Новини    20 Листопада 2020, 12:37
Версiя для друку


40% пріоритетних для держави інвестпроєктів складають проєкти у галузі інфраструктури та транспорту, - Владислав Криклій

20 Листопада 2020, 12:37

Уряд затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів на 2020-2023 роки, і 40% цього списку складають масштабні проєкти у галузі інфраструктури та транспорту.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Ера успішного державно-приватного партнерства розпочата. Пріоритетні інвестиційні проєкти, перелік яких на днях затвердив Уряд, охоплюють практично всі галузі транспорту. До їх списку увійшло будівництво нового летовища на Закарпатті та реконструкція ще 13 регіональних аеропортів. У галузі поштового зв’язку - це реалізація 2 масштабних проєктів з модернізації логістичної мережі Укрпошти та реформування її сільських відділень. У дорожній галузі – це будівництво нової Кільцевої навколо Києва та нового мосту через Південний Буг у Миколаєві, укладення верхнього асфальтного шару на автодорозі Н-31 Дніпро-Решетилівка та ремонт ще перспективних 10 ділянок доріг. У тому числі тих, що були обрані раніше для реалізації потенційних пілотних проєктів ДПП у рамках Першої програми державно-приватного партнерства у дорожній галузі», - зазначив очільник Міністерства.

У перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів у залізничній галузі увійшла концесія вокзалів і станцій Харків-Пасажирський, Дніпро-Головний, Вінниця, Миколаїв, Чоп, Київ-Пасажирський, Хмельницький, електрифікація дільниць Ковель-Ягодин-держкордон і Ковель-Ізов-держкордон, будівництво колії «Мостиська-Скнилів», а також закупівля вантажних електровозів для оновлення рухомого складу Укрзалізниці.

Крім цього, Мінінфраструктури продовжуватиме активно впроваджувати концесійні проєкти у морських портах. У список перспективних інвестпроєктів увійшли концесії залізнично-поромного комплексу та першого і контейнерного термінала у порту «Чорноморськ», концесія пасажирського комплексу в порту Одеси, концесія причалів Бердянського морського порту та інші проєкти. Також у вищезазначений перелік увійшов інвестпроєкт з підвищення пропускної і переробної спроможності припортових станцій.

Нагадаємо, раніше Міністерство інфраструктури, Укравтодор, Світовий банк і Міжнародна фінансова корпорація в Україні презентували Першу програму державно-приватного партнерства у дорожній галузі: http://roadppp.in.ua. 6 ділянок доріг загальною протяжністю 1400 км, які були відібрані для потенційних пілотних проєктів ДПП, будуть реалізовані в рамках цієї Програми на першому етапі.

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.ВСІ Новини