Для людей
з порушенням зору

    Новини    17 Березня 2021, 11:05
Версiя для друку


Gunsel приєднався до сервісу SmartTicket, - Владислав Криклій

17 Березня 2021, 11:05

Відсьогодні сервіс єдиного е-квитка на транспорті SmartTicket розпочинає співпрацю з транспортною компанією Gunsel Lines.

«Сьогодні до сервісу SmartTicket приєдналася одна з найбільших транспортних компаній в Україні – автобусний перевізник Gunsel Lines. Тобто, тепер кожний може придбати один електронний квиток одразу на 4 види перевезень: автобус, залізницю, авіа та міський транспорт у столиці, так як до системи підключились вже Gunsel Lines, SkyUp Airlines, Укрзалізниця для поїздів далекого спрямування та Київ з міським транспортом. Наша головна мета - об’єднати максимальну  кількість перевізників і міст в одну зручну систему щодо купівлі квитків», - зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Продаж SmartTicket здійснюється на транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua та на SmartTicket.gov.ua. Пасажир може придбати єдиний квиток одразу на 4 види транспорту, або, наприклад, метро та поїзд або ж на поїзд та літак. Електронний квиток зчитується за допомогою QR-коду на мобільному пристрої контролера, що значно заощаджує час на купівлю квитків і мінімізує черги в умовах пандемії.

 

Довідково:

SmartTicket – проєкт Міністерства інфраструктури, який передбачає купівлю єдиного електронного квитка на всі види транспорту зручно, швидко і без черг. Проєкт стартував у вересні 2020 року із запуску єдиного е-квитка для подорожей поїздами далекого сполучення Укрзалізниці та міського транспорту у Києві. У грудні до сервісу приєдналась авіакомпанія SkyUp Airlines, а у березні 2021-го – автобусний перевізник Gunsel Lines.

Gunsel Lines - одна з найбільших транспортних компаній в Україні з 1997 року. Сьогодні маршрути Gunsel пов'язують українські міста не тільки один з одним, але і з Європою, а сама компанія, як національний перевізник, є одним з лідерів автобусних пасажирських перевезень в Україні.

Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.ВСІ Новини