Для людей
з порушенням зору

    Новини    2 Квітня 2021, 16:35
Версiя для друку


Укрзалізниця вже забезпечила понад 800 ліжок у відомчих лікарнях для хворих на COVID-19, - Владислав Криклій

2 Квітня 2021, 16:35

У рамках виконання зобов’язань із забезпечення заходів, необхідних для боротьби з пандемією COVID-19, Укрзалізниця забезпечила понад 800 ліжок у відомчих залізничних лікарнях для лікування хворих на коронавірус. Завдяки цьому на сьогодні вже вилікувано та продовжують лікуватися близько 1 тис. пацієнтів.

«Попри пандемію та кризу, Укрзалізниця не лише продовжує працювати у зовсім нових умовах та реаліях, а й залишається соціально активною та відповідальною компанією. Вже понад 800 ліжок у відомчих лікарнях УЗ забезпечено товариством для лікування хворих на COVID-19. І незважаючи на можливі труднощі, компанія продовжує виконувати покладені на неї зобов’язання, необхідні для безперебійної роботи залізничних лікарень і лікування наших громадян», - прокоментував Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Укрзалізниця робить усе можливе для забезпечення фаховими медичними послугами хворих на COVID-19 у відомчих лікарнях. Так, ми мали низку проблем, через дії окремих керівників було зірвано важливі тендери. Не було виконано запланований обсяг фінансування, проте ми актуалізували усі проблеми, швидко вирішуємо їх й на сьогодні у наших лікарнях вже проліковано та продовжують отримувати допомогу близько 1 тис. пацієнтів, хворих на COVID-19», – зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

За повідомленням Укрзалізниці, нагальними проблемами на сьогодні у цьому ключі є:

-          модернізація електромереж у лікарнях;

-          оновлення дизель-генераторів;

-          стале постачання кисню.

Відтак, вже сьогодні Укрзалізницею буде опрацьована можливість виділення штату спеціалістів філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» для реконструкції електромереж у відомчих лікарнях. Крім цього, УЗ опрацьовує питання виділення коштів для реконструкції кисневих станцій у відомчих лікарнях, веде роботу щодо закупівлі і безперебійної доставки кисню у лікарні, а також постійно працює над вчасним забезпеченням медичних працівників засобами особистого захисту та дезінфекції.

 

Довідково: 

На сьогодні із хворими на COVID-19 працюють 8 відомчих лікарень Укрзалізниці (3 – в Києві, 2 – в Харкові та по одній у Дніпрі, Львові та Одесі). Вони забезпечені 56 анестезіологічними командами для лікування вказаних пацієнтів, 46 апаратами ШВЛ, 429 кисневими концентраторами та 99 стаціонарними точками доступу до кисню.

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.ВСІ Новини