Для людей
з порушенням зору

    Новини    13 Квітня 2021, 14:10
Версiя для друку


Залучаємо азербайджанських партнерів до участі у приватизації, - Владислав Криклій

13 Квітня 2021, 14:10

Міністр інфраструктури Владислав Криклій провів переговори з Міністром енергетики Азербайджанської Республіки і головою азербайджанської частини Спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва Парвізом Шахбазовим сьогодні, 13 квітня. Зустріч відбулася в рамках офіційного візиту української урядової делегації до Азербайджану.

Сторони висловили готовність до активізації співпраці в контексті відновлення інфраструктури звільнених районів Нагірного Карабаху та обговорили дати проведення першого засідання Робочої групи з приватизації для розгляду конкретних проєктів. 

У ході зустрічі Владислав Криклій наголосив, що попри пандемію та кризу Азербайджан продовжує залишатися ключовим торговельним партнером України на Південному Кавказі і зі свого боку українська сторона готова до подальшого поглиблення двосторонніх відносин. 

Міністри також обговорили прогрес обох сторін у виконанні протокольних рішень останнього засідання Спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва, а також у реалізації спільних інфраструктурних проєктів, зокрема, у будівництві сервісного хаба на КПП «Чонгар» у Херсонській області за участі інвестицій SOCAR.

Міністр енергетики Парвіз Шахбазов запропонував провести 13-те засідання Спільної міжурядової комісії у червні або вересні поточного року в Баку.

Владислав Криклій також поділився планами відомства у реалізації перспективних інвестиційних проєктів у галузі інфраструктури та транспорту і запросив до участі в них представників азербайджанського бізнесу.

Крім цього, сторони обговорили важливість та подальші кроки щодо створення українсько-азербайджанської ділової ради для сприяння та підтримки проєктів державно-приватного партнерства.

Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.ВСІ Новини