Для людей
з порушенням зору

    Новини    29 Квітня 2021, 14:35
Версiя для друку


Створення спецфонду для розвитку аеропортів необхідне для модернізації аеропортової інфраструктури, - Владислав Криклій

29 Квітня 2021, 14:35

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із представниками ЄБРР та консультантами компанії Ernst & Young сьогодні, 29 квітня.

Сторони обговорили перспективи співпраці у створенні спеціального державного фонду, з якого фінансуватимуться розвиткові проєкти аеропортової інфраструктури, а також інші проєкти державно-приватного партнерства. Роль ЄБРР та Ernst & Young у цьому ключі – забезпечення консультативною підтримкою у розробці та імплементації відповідного законодавства для його створення.

Участь у заході також взяли заступник директора та керівник сектору інфраструктури ЄБРР в Україні Марк Магалецький, голова Укрінфрапроекту Кирило Хом’яков, голова Проєктного офісу «SPILNO» Тарас Бойчук, директор Команди підтримки реформ при Мінінфраструктури Ірина Кошель, директор відділу юридичних послуг Ernst & Young Богдан Мальнєв, інші представники ЄБРР, Мінінфраструктури, Ernst & Young та «SPILNO».

«Створення спеціального державного аеропортового фонду не лише сприятиме модернізації аеропортової інфраструктури, а й формуванню чітких механізмів надання державної  підтримки для проєктів ДПП. Вдячний нашим постійним партнерам з ЄБРР за фахову підтримку. Ми готові продовжувати співпрацю та сприяти взаємодії між усіма зацікавленими сторонами», - наголосив Владислав Криклій під час зустрічі.

За його словами, передбачається, що джерелом наповнення аеропортового фонду буде, у першу чергу, акциз на авіапальне, що за попередніми оцінками дозволить щорічно відновлювати по 2 регіональних аеропорти.

Під час наради консультанти Ernst & Young презентували підходи до розвитку аеропортової інфраструктури, які будуть закладені в основу концепції аеропортового фонду.

Сторони також обговорили поточні питання та наступні кроки щодо створення вищезазначеного фонду.

Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.ВСІ Новини