Для людей
з порушенням зору

    Новини    17 Травня 2021, 10:47
Версiя для друку


Розпочинаємо експериментальний проєкт доступу до ринку річкових перевезень, - Владислав Криклій

17 Травня 2021, 10:47

Сьогодні, 17 травня, на своєму засіданні Уряд схвалив постанову КМУ «Про реалізацію експериментального проєкту щодо заходження до річкових портів України суден під прапорами держав, з якими не укладено міжнародних договорів України про судноплавство на внутрішніх водних шляхах, без отримання одноразових тимчасових дозволів». Нею запроваджується реалізація вищезазначеного проєкту до 31 грудня поточного року з метою створення сприятливих умов для суб’єктів господарювання для доступу до ринку річкових перевезень.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Розвиток внутрішніх водних шляхів – один із головних пріоритетів Міністерства. Вищезазначеним проєктом ми створюємо сприятливі умови для доступу до ринку річкових перевезень для суб’єктів господарювання, зокрема для іноземних невійськових суден під прапорами держав, з якими не укладено міжнародних договорів України про судноплавство на внутрішніх водних шляхах, без отримання одноразових тимчасових дозволів», - зазначив Владислав Криклій.

За його словами, враховуючи нагальні потреби ринку в умовах розвитку водних перевезень, впровадження цього проєкту дозволить забезпечити конкурентоспроможність річкових портів у порівнянні з морськими портами, де не передбачено отримання будь-яких дозволів, збільшити обсяг перевалки вантажів і в цілому покращити розвиток річкового транспорту.

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.ВСІ Новини