Для людей
з порушенням зору

    Новини    23 Вересня 2021, 12:38
Версiя для друку


Нарешті онлайн: спростили комунікацію з бізнесом щодо отримання дозволів на проведення технічного контролю

23 Вересня 2021, 12:38

Тепер підприємці, які отримали зауваження щодо свого повідомлення про відповідність матеріально-технічної бази та персоналу вимогам щодо проведення обов’язкового технічного контролю (ОТК), зможуть провести онлайн-зустріч з представником Міністерства інфраструктури та отримати від нього роз’яснення щодо наявних зауважень.

«Зараз наше завдання — зробити комунікацію з державними органами максимально швидкою і комфортною. Як було раніше? Компанія могла отримати виключно письмове роз’яснення від Міністерства інфраструктури. Це призводило до того, що комунікація щодо усунення зауважень могла відбуватись тижнями. Знаю, що іноді листи навіть могли просто загубитися.

Тепер всі зауваження можна відстежувати онлайн і проговорити їх з Мінінфраструктури у зручний для себе час. Надалі ми розглядаємо можливість, щоб компанії могли подавати свої заявки онлайн, замість нинішнього фізичного надсилання документів», — розповідає заступник Міністра інфраструктури Мустафа-Масі Найєм.

Як перевірити, чи є зауваження щодо заявки?

Перевірити статус заявки на отримання дозволу та наявності зауважень можна за посиланням: https://bit.ly/2ZjWU2g

У разі наявності зауважень підприємець може обрати пункт «Зареєструватися на онлайн-зустріч» з представником Міністерства.

Які формат і періодичність зустрічей?

20 хвилинні зустрічі будуть проводитися індивідуально з кожним суб’єктом господарювання, який претендує на отримання дозволу.

Періодичність зустрічей — щочетверга з 14:00 по 16:00.

Об’єм ринку ОТК в Україні — близько 1 млрд грн

Наразі в Україні функціонують 237 підприємств, що надають послуги обов’язкового технічного контролю у 868 пунктах. Кількість транспортних засобів, які підлягають проведенню ОТК — близько 850 тис. на рік. Йдеться насамперед про автобуси, що здійснюють пасажирські перевезення та вантажні авто, причепи та напівпричепи. Залежно від типу транспортного засобу, вартість проведення ОТК може становити від 950 до 1300 грн.ВСІ Новини