Для людей
з порушенням зору

    Новини    27 Жовтня 2021, 13:31
Версiя для друку


Залишки дозволів на міжнародні перевезення Республіки Польща будуть розподілені пропорційно між усіма перевізниками у залежності від ефективності їх використання за поточний рік

27 Жовтня 2021, 13:31

23.10.2021 відбулося чергове засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав.

Основним питанням порядку денного було питання оформлення та видачі наявного залишку дозволів Республіки Польща із врахуванням складного та тривалого перебігу перемовин та принципової позиції Польської сторони у частині відмови у виділенні для України додаткової кількості дозволів.

За результатом обговорення Комісією прийнято рішення ввести обмеження тимчасового характеру, а саме розподілити наявний залишок дозволів Республіки Польща  на основі даних про ефективність використання вказаних дозволів квоти 2021 року за період з 01.01.2021 по 23.10.2021 включно.

Комісією було затверджено формулу, яка буде використана при розрахунку розподілених дозволів наступна:

N = ОКРУГЛ(Z*(V/ Х)),0

де:

N – результат розподілу по перевізнику;

Z – кількість дозволів, доступних для розподілу;

V – кількість використаних дозволів одним перевізником;

Х - загальна кількість використаних дозволів всіма перевізниками 

Кількість дозволів доступних до розподілу складає 7 167 дозволи. Станом на 23.10.2021 143 063 дозволи Республіки Польща повернуто використаними автомобільними перевізниками до Державної служби України з безпеки на транспорті.

Результати розподілу залишку дозволів буде опублікований на офіційних каналах комунікації ДСБТ із вказанням перевізників та кількості виділених дозволів.

Розподіл наявного залишку польських дозволів  буде здійснено в автоматичному режимі на базі програмного забезпечення системи «ШЛЯХ» з використанням визначеного Комісією алгоритму, що повністю виключає наявність людського фактору та відповідно  унеможливлює зловживання у ході цього процесу.

Також, із врахуванням загострення ситуації та підвищення показників захворюваності на COVID-19, Комісією  прийнято рішення ввести обмеження тимчасового характеру  щодо дозволів Республіки Польща у кількості 84 дозволів, з яких 57 бланків знаходяться на центральному складі Укртрансбезпеки, з метою їх оформлення та видачі  виключно на перевезення  медичного кисню для кисневої терапії.

Рішення стосовно наявного залишку дозволів, визначені Комісією  у ході засідання, що відбулось 23.10.2021, вступають в дію  після затвердження  Міністром інфраструктури України Протоколу № 46 та його оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства інфраструктури України.

 ВСІ Новини