Для людей
з порушенням зору

    Новини    18 Листопада 2021, 17:32
Версiя для друку


Відновлення туристичних потоків: у 2021 до України приїхало понад 3 млн іноземців

18 Листопада 2021, 17:32
Кількість туристів за 9 місяців 2021 року на 12,6 % перевищує аналогічний показник минулого року. Це свідчить про постковідне відновлення туристичної активності в Україну.
 
«Наразі ми спостерігаємо не лише повернення туристів в Україну, а також підвищення рівня внутрішніх поїздок та значну переорієнтацію основних туристичних ринків для України. Йдеться про збільшення кількості туристів не лише з Європи, але й із віддалених країн — таких як Королівство Саудівська Аравія, Ізраїль та Сполучені Штати.
 
Наразі здійснюється масштабне дослідження українського туристичного ринку, результати якого допоможуть повноцінно реалізувати туристичний потенціал України. Стартувала промо-кампанія із посилення туристичного бренду України у світі. У нас багато нових проєктів для покращення туристичної інфраструктури, зокрема щодо запуску нових автомобільних та залізничних міжнародних маршрутів», — розповів Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.
 
У 2021 зросла частка туристів, що приїхали з Азії, Північної Америки та інших регіонів світу. Відповідно, у загальній структурі зменшилась частка туристів із Європи. За 3 квартали 2021 року Україну відвідали:
▪ 70% європейців (79,2% за аналогічний період 2020)
▪ 25,5 % іноземців із країн Азії (17,7% за аналогічний період у 2020)
▪ 3% громадян Північної Америки (1,5% за аналогічний період у 2020)
▪ 1,4% з країн Африки (0,7% за аналогічний період у 2020)
▪ 0,6% Океанії (0,7% за аналогічний період у 2020)
▪ 0,2% Південної Америки
 
 
З більш детальною інформацією про кількість іноземців можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3wXaeGz
 
Наразі триває дослідження туристичного ринку України
Розроблено методику дослідження внутрішніх та виїзних туристів відповідно до стандартів Всесвітньої туристичної організації (UNWTO). Зокрема, відбуваються роботи з дослідження іноземних туристів в Україні та потенційних туристів з-за кордону. Також розпочато комплексний аналіз туристичного потенціалу регіонів України та їх пріоритизація.
 
 
Серед проєктів із розвитку туризму до 2024 року:
◾ Запуск програми модернізації та розвитку Національних природних парків
Йдеться про оновлення та розбудову транспортної інфраструктури та системи навігації до національних парків, оновлення та будівництво базових об’єктів — зупинок та вокзалів, локацій для кемпінгу та відпочинку, огородження тощо. А також розвиток розважальної та інформаційної інфраструктури — закладів харчування, готелів, хайкінг-маршрутів, зелених стежок тощо.
 
У розробці 9 пілотних проєктів.
◾ Промоція туристичного бренду України на міжнародних ринках
У планах — міжнародна маркетингова кампанія, що включає зокрема діджітал-кампанії для туристів на ключових ринках, а також участь у головних міжнародних виставках із презентаціями для туристичного бізнесу закордоном.
 
    
Нагадаємо, що Мінінфраструктури відповідає за формування державної політики в галузі туризму.
 
Зокрема Міністр інфраструктури координує діяльність Державне агентство розвитку туризму України, яке відповідає за реалізацію державної політики в сфері туризму.
 
 
   
 
 

 

 

 ВСІ Новини