Для людей
з порушенням зору

    Новини    5 Січня 2022, 17:00
Версiя для друку


Оголошено тендер на розробку е-послуг у сфері дипломування моряків

5 Січня 2022, 17:00
Для визначення виконавців розробки електронних послуг у сфері дипломування моряків проводиться конкурс, оголошений у рамках проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS».
 
Переможці тендеру будуть здійснювати розробку:
◼ першої черги модулю дипломування моряків — системи для цифровізації процесів оцінки компетентності моряків та видачі їм кваліфікаційних документів. Завдяки їй буде зменшено кількість паперових документів та мінімізовано людський фактор у процесах дипломування. У рамках розробки передбачається удосконалення реєстру документів моряків. У перспективі модуль стане основою для системи з надання інших пріоритетних послуг для моряків.
◼ е-послуг у сфері дипломування моряків на порталі Дія. Йдеться про можливість подання через Єдиний державний веб-портал електронних послуг (Дія) 3-х типів заяв:
1) для підтвердження/присвоєння кваліфікації моряка в державних кваліфікаційних комісіях;
2) для повторного підтвердження раніше отриманого звання (Revalidation) на новий термін без проходження іспиту (за наявності схваленого стажу або успішного завершення курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації);
3) заяви про видачу послужної книжки моряка.
 
Учасники тендеру можуть подати пропозицію на один або більше лотів. Кінцевий термін подання пропозиції — 25 січня 2022 року. Деталі для участі за посиланням: https://bit.ly/3HFrvYK.
 
Нагадаємо, що наразі Міністерство інфраструктури України продовжує отримувати підтримку від проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» щодо налагодження роботи системи дипломування моряків за допомогою цифрових інструментів. Зокрема, уже впроваджено опцію підтвердження кваліфікації шляхом складання комп’ютерного CES-тестування.
Співпраця передбачає удосконалення реєстру документів моряків, встановлення необхідних інтеграцій та забезпечення надання послуг для моряків через портал Дія. Це дозволить морякам у прозорий спосіб та без корупційних ризиків отримувати необхідні їм послуги у сфері дипломування.ВСІ Новини