Для людей
з порушенням зору

    Новини    17 Листопада 2022, 09:30
Версiя для друку


Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України:«Ініціатива з безпечного транспортування агропродукції через Чорне море» продовжена ще на 120 днів

17 Листопада 2022, 09:30
Це рішення було ухвалено щойно у Стамбулі. Гарантами виконання Ініціативи залишилися Організація Об‘єднаних Націй та Туреччина.
 
Український агроекспорт сьогодні залишається дієвим інструментом протидії світовій продовольчій кризі.
З першого серпня, початку роботи зернової Ініціативи і по сьогоднішній день Україна експортувала понад 11 мільйонів тонн агропродукції до 38 країн світу. Це значний обсяг, але недостатній.
 
Світовий ринок не має можливості замінити українську агропродукцію в найближчий перспективі. Разом з тим можливо збільшити обсяги нашого продовольства для світу.
 
Ми офіційно звернулися до партнерів по Ініціативі з пропозицією продовжити ініціативу мінімум на 1 рік та долучити до неї порт Миколаїв.
 
Очікуємо на їх відповідь.
 
Також важливо забезпечення ефективноі роботи Спільного Координаційного Центру. Внесли свої пропозиції щодо вирішення наявних проблем.
 
Ми маємо використовувати весь наявний експортний потенціал наших портів щоб світ швидко отримував необхідні обсяги продовольства.


ВСІ Новини