Для людей
з порушенням зору

    Новини    1 Грудня 2022, 13:33
Версiя для друку


Франція передала Україні мости для відновлення транспортного сполучення у постраждалій від війни області

1 Грудня 2022, 13:33
Французький державний оператор гуманітарної діяльності CDCS подарував Укравтодору 3 переправи, які будуть встановлені в Чернігівській області. Сьогодні мости прибули в Україну.
 
  
 
«Надані Францією мости будуть використані для покращення мобільності населення на Чернігівщині. Пріоритетом є їх облаштування на тих ділянках доріг, від яких критично залежить гуманітарна ситуація в регіоні.
 
Працюємо з нашими міжнародними партнерами над тим, щоб збільшити кількість таких мостів для облаштування в деокупованих регіонах.
 
Дякую Міністру транспорту Франції Клеману Бону, Посольству Франції в Україні, партнерам з французького державного оператора CDCS та компанії Matière за оперативну та ефективну співпрацю. Продовжуємо спільно працювати над оцінкою руйнувань та формуванням першочергових потреб для відновлення», – прокоментував Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.
 
Європейські партнери замовили конструкції у компанії Matière, яка виготовила їх під необхідні Україні параметри. Три мости завдовжки 68, 34,2 і 23 метри допоможуть якнайшвидше забезпечити сталий рух транспорту на основних державних дорогах Чернігівської області.
 
Французькі мости стали результатом плідної співпраці Міністерства інфраструктури України, Міністерства закордонних справ України, Центру з подолання криз та надання підтримки (CDCS) та компанії Matière.
 
Нагадаємо, з 24 лютого на Чернігівщині було зруйновано 27 мостів та шляхопроводів. Силами дорожників уже відновлено проїзд через 20 тимчасових переправ. Завдяки героїчній роботі Збройних Сил України, рятувальників та дорожників вдалось уникнути гуманітарної катастрофи в звільненій від окупантів Чернігівській області.


ВСІ Новини