Для людей
з порушенням зору

    Новини    27 Січня 2023, 20:56
Версiя для друку


Укрзалізниця сьогодні завершила останні формальності щодо перенесення термінів погашення єврооблігацій

27 Січня 2023, 20:56
Олександр Кубраков, Віце-прем'єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України:
 
Укрзалізниця сьогодні завершила останні формальності щодо перенесення термінів погашення єврооблігацій на загальну суму 895 мільйонів доларів.
 
В результаті платежі з погашення боргу по єврооблігаціях Товариства були перенесені з 2024 року на 2026 рік, з 2026 року – на 2028 рік.
 
Анонс на Ірландській фондовій біржі розміщено щойно.
 
Нагадаю, в результаті успішно реалізованої наприкінці минулого року Укрзалізницею боргової операції власниками єврооблігацій прийняті пропозиції компанії - перенести на 2 роки виплати по процентах та основному боргу.
 
Відтермінування виплат по єврооблігаціях знизить навантаження на ліквідність компанії, що своєю чергою надасть більше можливостей для відновлення інфраструктури та збільшення експортної здатності залізничного транспорту.
 
Зазначу, що це перша з початку повномасштабного вторгнення успішна операція з зовнішнім боргом корпоративних позичальників, що не забезпечений державними гарантіями.
 
Реалізація угоди забезпечує також збереження репутації Укрзалізниці як відповідального позичальника на фінансових ринках та сприятиме майбутнім угодам на ринку капіталу.
 
Дякуємо бондхолдерам за підтримку України, а також колегам з Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, АТ Укрзалізниця та Міністерства фінансів України за досягнутий результат.


ВСІ Новини