Для людей
з порушенням зору

    Новини    7 Лютого 2023, 22:10
Версiя для друку


Уряд призначив двох заступників Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури

7 Лютого 2023, 22:10

Олександр Кубраков, Віце-прем'єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури: 

Сьогодні рішенням Уряду було призначено двох заступників Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України.
 
Це Олександр Бутенко та Сергій Деркач.
 
Коротко представлю кожного.
 
Олександр Бутенко вже працював у Міністерстві інфраструктури у 2014-2015 рр. разом з Андрієм Пивоварським та координував проєкти у галузі авіації, автомобільних перевезень, опікувався питаннями розвитку портової інфраструктури.
 
Далі очолив напрям роботи по стягненню проблемної заборгованості у дочірній компанії «Газ України». У 2015 році його команді вдалося стягнути з групи компаній OSTCHEM Дмитра Фірташа понад 3 мільярди гривень. Це борг державній компанії за спожитий газ за понад 5 років.
 
Має експертизу у роботі теплопостачальних та теплогенеруючих компаній, тарифоутворенні, в якості експерта опрацьовував Закон про мораторій на підвищення тарифів на період воєнного стану.
Сергій Деркач має потужний бекграунд у антикорупційній галузі та кримінальній юстиції, більше 18 років стажу.
 
Останні три роки очолював Департамент запобігання та виявлення корупції НАЗК. За цей період було створено Портал повідомлення про корупцію викривачами та Антикорупційний портал для уповноважених осіб, оновлено «Реєстр корупціонерів».
 
Департаментом було запущено механізми антикорупційної експертизи НАЗК та стратегічного аналізу корупційних ризиків у понад 20 сферах публічного управління, створено методологію Управління корупційними ризиками та оновлено Типову антикорупційну програму юридичних осіб.
 
Співавтор низки аналітичних досліджень, в тому числі із впровадження Tone at the top та Доброчесність 2020.
 
До НАЗК працював у міжнародних організаціях, державних органах та закладах вищої освіти, зокрема у програмах Організації Обʼєднаних Націй та Європейського Союзу, де впроваджував реформи, пов'язані із забезпеченням законності та розвитком правоохоронних органів
 
Вітаю в команді і впевнений в ефективній спільній роботі на Перемогу!
 
 
 

Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах Facebook, Twitter, TelegramВСІ Новини