Для людей
з порушенням зору

    Новини    14 Лютого 2023, 12:07
Версiя для друку


Дипломування моряків: розпочала роботу нова Державна кваліфікаційна комісія моряків

14 Лютого 2023, 12:07
Від сьогодні розпочала роботу повністю оновлена і за складом, і за функціоналом Державна кваліфікаційна комісія моряків при Адміністрації судноплавства. Також змінено підхід до процедури проходження іспитів і отримання кваліфікаційних документів моряків.
 
Відтепер моряк подає документи на розгляд безпосередньо до Адміністраціі судноплавства або до сервісних центрів Моррічсервіс. Сьогодні відкрито перший сервісний центр в Києві. Тут будуть проходити іспити на підтвердження/подовження кваліфікації та видача документів за спрощеною та прозорою процедурою.
 
Нові члени ДККМ є частиною команди Адміністрації судноплавства, відтепер ніхто не може вплинути на рішення за результатами проходження моряком іспиту.
 
Єдиним кваліфікаційним тестом для моряків на підтвердження/подовження кваліфікації є всесвітньо визнаний CES 6.0. Інспекція з підготовки і дипломування моряків до якої виникало багато запитань на завершальній стадії ліквідації.
 
І це тільки перший етап змін. Реформа передбачає повний перехід від старої системи з непрозорими та забюрократизованими процедурами видачі кваліфікаційних документів моряків до міжнародних стандартів в дипломуванні. Далі – максимальна автоматизація процесів та цифровізація послуг для моряків, що дозволить ліквідувати корупційні ризики через зведення до мінімуму впливу людського фактору.
 
Повний перезапуск системи дипломування відповідно до міжнародних практик став можливим завдяки ухваленню Кабінетом Міністрів Постанови №1499 щодо підготовки та дипломування моряків та підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.
 
Саме за участі проекту USAID / UK aid ТАРAS Міністерство відновлення запустило процес створення е-системи дипломування моряків. Впровадження такої системи забезпечить повну прозорість та автоматизацію даних і процесів у новому Державному реєстрі документів моряків та посилить контроль і відповідальність за процесами їх реєстрації. Із запуском системи у моряка з'явиться змога просто та швидко отримувати послуги у сфері дипломування через портал Дія.
 

Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах Facebook, Twitter, Telegram.

 


ВСІ Новини