Для людей
з порушенням зору

    Новини    11 Березня 2023, 14:41
Версiя для друку


Перезавантаження дипломування моряків: розпочала роботу нова Державна кваліфікаційна комісія моряків

11 Березня 2023, 14:41
Нова Державна кваліфікаційна комісія моряків (ДККМ) у складі Адміністрації судноплавства працює в Одесі. Це друге місто, в якому моряки можуть отримувати кваліфікаційні документи та складати іспити.
 
Одеська ДККМ розглядатиме заяви моряків та ухвалюватиме рішення щодо підтвердження компетенцій, а також проводитиме тестування за міжнародно визнаною системою CES 6.0. Повний перезапуск складу та функціоналу ДККМ – одна з вимог нової процедури підготовки та дипломування моряків, яка регламентується постановою Уряду від 30 грудня 2022 року №1499.
 
Нагадаємо, 14 лютого було запущено роботу нової ДККМ у Києві. За неповний місяць роботи Комісія ухвалила понад 200 рішень про підтвердження професійної компетенції моряка. Обгрунтовані відмови отримали 19 моряків.
 
Члени ДККМ присутні під час CES-тестування та після його завершення одразу ознайомлюють моряка з результатами.
 
Результати та сертифікат оформлюються автоматично, що унеможливлює зовнішній вплив та нівелює корупційні ризики.
 
Вже вдало складено 15 іспитів, за результатами яких моряки отримали відповідні сертифікати за підписом ДККМ.
 
На сьогоднішній день єдиний законний спосіб отримати кваліфікаційні документи – звернення у встановленому порядку до Адміністрації судноплавства чи Моррічсервіс.
 
Наразі команда Міністерства відновлення, Адміністрації судноплавства у співпраці з USAID / UK aid проєктом TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах працює над впровадженням простого та безпечного рішення для дистанційної подачі. Невдовзі у моряка з'явиться можливість отримувати послуги у сфері дипломування через портал Дія.
 
Звертаємо увагу моряків, що легітимними є ті кваліфікаційні документи, які видані виключно Адміністрацією судноплавства. Документи, що були видані іншими органами, є незаконними.
 
Інспекція з питань підготовки та дипломування моряків на фінальній стадії ліквідації. Діяльність вебсайту ІППДМ, які треті особи намагалися реанімувати з метою власної вигоди, повністю припинена. Це також стосується використання додатку «Електронний Кабінет Моряка», його функціонування не передбачено жодним нормативно-правовим актом, а отже, не несе жодних правових наслідків.
 
В разі виникнення запитань щодо процедури дипломування, моряки завжди можуть звернутися за роз'ясненням до Адміністрації судноплавства чи Моррічсервісу.
 
До впровадження інформаційно-комунікаційної системи, верифікацію документів моряків можна здійснити по електронній пошті: vrf@marad.gov.ua.
 

Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах Facebook, Twitter, Telegram.ВСІ Новини