Для людей
з порушенням зору

    Новини    25 Березня 2023, 13:45
Версiя для друку


Міністерство відновлення та проєкт SURGe розпочинають пілотні проекти підтримки громад в 5 регіонах України

25 Березня 2023, 13:45
Зокрема, в рамках проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який фінансується урядом Канади, Міністерству відновленню буде надана експертна підтримка щодо формування та впровадження державної політики в питаннях відновлення, регіонального розвитку та децентралізації. Йдеться про початок роботи в 5 найбільш постраждалих внаслідок російської агресії регіонах.
 
Відповідний Меморандум про співпрацю підписали Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков та директор проєкту SURGe Танія Лей Санфорд Аммар.
 
 
«Підвищення ефективності реформи децентралізації, посилення спроможності громад – сьогодні це необхідна умова успішної відбудови. Міністерство системно працює над тим, щоб місцеве самоврядування було підготовлене до сучасних викликів, зокрема йдеться про використання цифрових інструментів, впровадження сучасних практик проєктного менеджменту. Очікуємо, що експерти проєкту SURGе допоможуть вибудувати нову ефективну модель регіонального розвитку. Дякую Надзвичайному і Повноважному послу Канади в Україні Ларисі Галадзі-Кронін за всебічне сприяння та підтримку», – прокоментував Олександр Кубраков.
 
Також експерти проєкту SURGe нададуть підтримку у впровадженні Офісів підтримки реформ в громадах. Зокрема, експерти працюватимуть безпосередньо з органами місцевого самоврядування задля покращення ефективності їх роботи.
 
 
Окрім цього, експертна підтримка надаватиметься в наступних сферах:
  • проєктне управління та стратегічне планування;
  • управління інвестиціями та моніторинг їх використання;
  • цифровізація та запобігання корупції.
Найближчим часом Міністерство та проєкт SURGe планують узгодити Спільний план дій, який конкретизує ключові напрями співробітництва.
 
SURGe є проєктом міжнародної технічної допомоги Уряду України, який фінансується Урядом Канади. Його головна мета – допомога Уряду України у впровадженні реформ у сферах урядування і економічного розвитку, які відповідають потребам населення.
 
Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram.


ВСІ Новини