Для людей
з порушенням зору

    Новини    25 Березня 2023, 17:15
Версiя для друку


Міністерство відновлення та balbek bureau співпрацюватимуть у відбудові сільських будинків на Київщині

25 Березня 2023, 17:15
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури сприятиме використанню під час відбудови житла онлайн-конструктора RE:Ukraine Villages. Розроблений архітектурним бюро balbek bureau, він спрощує відбудову сільських домівок і робить її доступнішою.
Онлайн-рішення бюро, створене на основі досліджень прибудинкових територій, конфігурацій та архітектурних особливостей зруйнованих будинків в селах Київщини, може бути використане для відбудови будинку чи проєктування нового.
 
«Тисячі сільських будинків наразі пошкоджено або зруйновано. Такі проєкти як онлайн-конструктор від balbek bureau значно спростить процес відбудови домівок та заощадить кошти постраждалим. Розраховуємо, що такі цифрові рішення в поєднанні з запуском механізму компенсації за пошкоджене та знищене житло допоможуть прискорити процес відновлення та вже цього року повернути сотні тисяч українців додому», – розповів Олександр Кубраков, Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури.
 
Конструктор пропонує для вибору понад 211 мільйонів унікальних конфігурацій будинків для Київщини.
Передбачається, що після проходження всіх необхідних кроків в онлайн-конструкторі користувач отримує готову інструкцію, яка включатиме ізометрію, плани, креслення, розгортки фасадів і технічний опис.
За наявності необхідного фінансування balbek bureau планує додавати до проєкту нові області.
 
Дослідження прибудинкових територій, конфігурацій будинків, на основі якого було створено конструктор, здійснювалось balbek bureau в рамках експедиції 17-ма деокупованими селами Київщини.
Детальніше про онлайн-конструктор можна дізнатися за посиланням: https://www.balbek.com/reukraine-villages-ua
 
Сам конструктор доступний за наступним посиланням: https://villages.reukraine.org/map
 
balbek bureau – майстерня архітектури та дизайну інтер'єру, яка займається проєктуванням комерційного, корпоративного та житлового простору в Україні, Європі, США та Азії. Загальна площа обʼєктів balbek bureau сягає 135 000 квадратних метрів.
 
З початку повномасштабного вторгнення росії команда бюро розробила низку соціальних ініціатив RE:Ukraine System, зокрема систему тимчасового житла RE:Ukraine Housing і рішення для захисту пам’ятників RE:Ukraine Monuments.
 
Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram.

 ВСІ Новини