Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    16 Жовтня 2023, 17:25
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення

Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту оновленої Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки
16 Жовтня 2023, 17:25

Відповідно до частини 2 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту оновленої Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки.

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту оновленої Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки.

Зауваження і пропозиції подаються в письмовій формі до Департамент стратегічного планування та регіонального розвитку Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України за адресою: м. Київ, проспект Берестейський, 14, або на o.khomych@mtu.gov.ua - (з поміткою в темі листа «Пропозиції до заяви про СЕО»).

Одержані протягом встановленого строку зауваження та пропозиції підлягають обов’язковому розгляду, за результатами якого вони враховуються або вмотивовано відхиляються.

Строк подання пропозицій та зауважень до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту оновленої Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки становить 10 днів з дня її оприлюднення.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту оновленої Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 рокиВСІ Оголошення