Для людей
з порушенням зору

    Новини    26 Жовтня 2023, 10:07
Версiя для друку


«Ірпінські липки»: перші результати роботи Фонду ліквідації на Київщині

26 Жовтня 2023, 10:07
Житловий комплекс «Ірпінські липки» – один з обʼєктів в Ірпені, який відновлюється за рахунок коштів з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Це спеціальний фонд у складі державного бюджету, кошти якого спрямовані саме на потреби відновлення.
 
 
В цілому за поданням міжвідомчої робочої групи під головуванням Віце-прем'єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков у 2023 році було затверджено фінансування понад 300 регіональних проєктів на більш ніж 11 мільярдів гривень коштів Фонду.
 
Це проєкти, які дозволяють повертати життя в постраждалі громади, відновлювати зруйноване житло, обʼєкти критичної інфраструктури, лікарні, школи та дитячі садочки. Зокрема, в Київській області 86 обʼєктів відновлення фінансується з Фонду. На цей рік передбачене фінансування в розмірі 2,8 мільярда гривень.
 
 
Один з таких проєктів - капітальний ремонт комплексу «Ірпінські липки». Замовником капітального ремонту виступає Київська обласна державна адміністрація, а підрядник визначився через відкриту тендерну процедуру.
 
У будинку - 206 квартир на 11-ти поверхах. Загальна площа – майже 15 тисяч квадратних метрів. Вартість капітального ремонту - 605 мільйонів гривень. Роботи почалися в жовтні цього року і вже за рік мають завершитися.
 
 
За словами Олександра Кубракова, завдяки роботі Фонду ліквідації наслідків збройної агресії стало можливим закласти фундамент для ефективного, прозорого та підзвітного відновлення.
 
Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram


ВСІ Новини