Для людей
з порушенням зору

    Новини    9 Листопада 2023, 17:26
Версiя для друку


Укрпошта запроваджує електронну марку для рекомендованих листів

9 Листопада 2023, 17:26
Послуга надає можливість українцям замовляти, завантажувати та друкувати електронну марку на принтері вдома чи в офісі всього за кілька хвилин. Основна мета впровадження нової послуги – спрощення процесу відправки листів, а також розвантаження поштових відділень.
 
Згенерувати марку можуть усі клієнти Укрпошти в Особистому кабінеті за посиланням https://www.ukrposhta.ua/ua
 
 
 
Для цього потрібно створити лист та оплатити вартість поштового відправлення за допомогою банківської картки. У корпоративних клієнтів є можливість оплатити створені рекомендовані листи коштом авансу.
 
Завдяки електронній марці відпадає потреба особисто приходити у відділення, для того, щоб купувати марки та скорочується час оформлення відправлень.
 
Інші переваги послуги:
  • Відстеження всіх операцій та можливість бачити статус відправлення онлайн, історія відправлень збережена в особистому кабінеті
  • Оплата по факту користування, а не передплатою
  • Скорочення витрати на обслуговування й утримання марочних машин, використання поштових марок, підготовку листів до відправлення
Послуга в першу чергу буде корисною для юристів, нотаріусів, які відправляють кореспонденцію у великих обсягах. Наразі електронна марка доступна для рекомендованих листів, однак у 2024 році скористатися послугою зможуть українці, які відправлятимуть прості листи.
 
Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram


ВСІ Новини