Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    29 Листопада 2023, 15:51
Версiя для друку


ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення

Проєкту оновленої Державної стратегії регіонального розвитку на 2021 – 2027 роки та Звіту про стратегічну екологічну оцінку
29 Листопада 2023, 15:51

1. Повна назва документа державного планування:

Державна стратегія регіонального розвитку на 2021 – 2027 роки.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Кабінет Міністрів України

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: Датою початку громадського обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку Державної стратегії регіонального розвитку на 2021 – 2027 роки є дата оприлюднення проєкту оновленої Державної стратегії регіонального розвитку на 2021 – 2027 роки, а також Звіту про стратегічну екологічну оцінку на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та внесення зазначених документів до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості – 29 листопада 2023 року. Строк проведення громадського обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку Державної стратегії регіонального розвитку на 2021 – 2027 роки – 30 днів (до 29 грудня 2023 року).

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в електронному вигляді на адресу: o.khomych@mtu.gov.ua  з поміткою в назві листа: «До звіту про СЕО») зауваження та пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку Державної стратегії регіонального розвитку на 2021 – 2027 роки. Усі одержані протягом встановленого строку зауваження і пропозиції будуть обов’язково розглянуті замовником і внесені до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки. За результатами розгляду замовник врахує одержані зауваження або вмотивовано їх відхилить.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): Громадські слухання не проводитимуться. Громадське обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку Державної стратегії регіонального розвитку на 2021 – 2027 роки проводитимуться в письмовій формі (в електронному вигляді).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Департамент стратегічного планування та регіонального розвитку Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, за адресою: м. Київ, проспект Берестейський, 14, o.khomych@mtu.gov.ua .

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Департамент стратегічного планування та регіонального розвитку Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, за адресою: м. Київ, проспект Берестейський, 14, o.khomych@mtu.gov.ua, з поміткою в назві листа: «До звіту про СЕО»).

Зауваження та пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку Державної стратегії регіонального розвитку на 2021 – 2027 роки приймаються протягом 30 днів з дня їх оприлюднення (29 грудня 2023 року).

Пропозиції, що подаються, повинні містити обґрунтування з врахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування  проєкт оновленої Державної стратегії регіонального розвитку на 2021 – 2027 роки та Звіт про стратегічну екологічну оцінку оприлюднено та розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, а також внесено до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

 

Проєкт оновленої Державної страегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки

Звіт про стратегічну екологічну оцінкуВСІ Оголошення