Для людей
з порушенням зору

    Новини    8 Грудня 2023, 16:59
Версiя для друку


Олександр Кубраков, Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України: Стартують виплати на капітальні ремонти для тих, чиє житло було пошкоджено через російську агресію. Сьогодні передано на виплату 665 мільйонів гривень для майже 3 тисяч людей

8 Грудня 2023, 16:59
Це черговий етап програми єВідновлення – державної грошової допомоги – максимальним розміром до 350 тисяч гривень за квартиру і 500 тисяч за приватний будинок. Гроші будуть надходити двома траншами. Спочатку 70% від погодженої суми, згодом – ще 30%.
 
На відміну від першого етапу – виплатам на термінові ремонти розміром до 200 тисяч гривень – тут ми вводимо обовʼязкову систему подання звітів. Їх буде два. Перший – проміжний, коли використана перша частина траншу. І фінальний – коли ремонт вже зроблений.
 
Для подачі повідомлення про завершений або проміжний ремонт потрібно:
  • Увійти в розділ єВідновлення — «Заяви на виплати»
  • Обрати об'єкт, про ремонт якого хочете повідомити.
  • Натиснути на «Повідомити про ремонт».
  • Зазначити, на якому етапі ремонт.
  • Додати до 10 фото, які підтверджують факт виконання ремонту (наприклад фото будматеріалів та чеків). Кожне фото не має перевищувати 5 МБ.
  • Надіслати повідомлення.
Ось і все, за потребою, комісія зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
 
Важливо, другий транш може прийти лише після перевірки комісії місцевої ради.
 
І користуючись нагодою, додам, що понад 26 тисяч українських родин вже отримали кошти на термінові ремонти, загальною сумою у більш як 2 мільярди гривень.
 
Послуга отримання компенсації за пошкоджене та знищене житло єВідновлення була розроблена у співпраці Міністерства розвитку громад територій та інфраструктури України та Міністерство цифрової трансформації України за підтримки TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах
 
Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram

 ВСІ Новини