Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    18 Січня 2024, 12:35
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України

«Про реалізацію експериментального проекту щодо запровадження Містобудівного кадастру на державному рівні»
18 Січня 2024, 12:35

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту щодо запровадження Містобудівного кадастру на державному рівні» (далі – проєкт акта) розроблено з метою формування єдиного підходу до державного регулювання планування територій в Україні, спрощення, доступність та прозорість прийняття рішень органами державної влади та органами місцевого самоврядування щодо створення, оновлення, внесення змін, погодження та затвердження містобудівної документації, у тому числі шляхом запровадження інтегрованої інформаційної системи Містобудівного кадастру на державному рівні.

Прийняття проєкту акта забезпечить створення, збирання, одержання, зберігання, використання, поширення, охорона, захист інформації про планування, забудову та інше використання території для можливості прийняття обгрунтованих управлінських рішень, прогнозування та планування; оцифрування процедури створення, оновлення, внесення змін, погодження та затвердження містобудівної документації за єдиними стандартами; підвищення якості містобудівної документації, її трансформація до уніфікованих баз геоданих; підвищення прозорості прийняття рішень органами державної влади, органами місцевого самоврядування, зниження корупційних ризиків; забезпечення прозорого, рівного та швидкого доступу до містобудівної документації.

Зауваження та пропозиції до наказу приймаються протягом місяця від зацікавлених юридичних та фізичних осіб у письмовому та електронному вигляді за адресами:

1) Державна регуляторна служба України: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, тел. (044) 254-56-73, е-mail:  inform@dkrp.gov.ua

2) Мінінфраструктури України: проспект Перемоги,14, м. Київ, 01135;
е-mail: h.melnychuk@mtu.gov.ua, i.marchuk@mtu.gov.ua

 

Проєкт акта

ПОРЯДОК реалізації експериментального проєкту щодо запровадження Містобудівного кадастру на державному рівні

ПОРЯДОК ведення Містобудівного кадастру на державному рівні під час реалізації експериментального проєкту щодо запровадження Містобудівного кадастру на державному рівні

Додаток 1 до Порядку

Додаток 2 до Порядку

Додаток 3 до Порядку

ЗМІНИ, що вносяться до деяких постанов Кабінету Міністрів України

Аналіз регуляторного впливу

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

 

 

 ВСІ Оголошення