Для людей
з порушенням зору

    Новини    9 Лютого 2024, 16:48
Версiя для друку


Фонд ліквідації: на продовження реалізації проєктів відновлення рекомендовано виділити 9,45 мільярда гривень

9 Лютого 2024, 16:48
Міжвідомча робоча група рекомендувала виділити з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф (Фонд ліквідації) 9,45 мільярда гривень на понад 230 проєктів, реалізацію яких були розпочато у 2023 році. Відповідне рішення було ухвалене за підсумками засідання Міжвідомчої робочої групи, яке відбулося 09 лютого.
 
«На розгляд було винесено пропозиції про продовження реалізації проєктів, які вже були розпочаті у 2023 за рахунок коштів Фонду ліквідації. Йдеться про проєкти, які сприяють відновленню життя громад і територій, а також посиленню стійкості країни в умовах війни», – зазначив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.
 
В цілому на розгляд Міжвідомчої робочої групи свої пропозиції щодо продовження фінансування проєктів подали Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська обласні військові адміністрації. Серед державних установ – Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України, Міністерство освіти і науки України, Мінветеранів, Міністерство оборони України та МВС України (ДСНС України).
 
За підсумками засідання було рекомендовано виділити з Фонду ліквідації 7,6 мільярда гривень на фінансування майже 200 регіональних проєктів, майже 173 млн гривень для завершення 7 проєктів, що були подані центральними органами виконавчої влади (Міністерство у справах ветеранів, Міністерство оборони та Міністерство внутрішніх справ (для проєктів ДСНС).
 
Крім того, за підсумками засідання Міжвідомчої робочої групи було рекомендовано виділити з Фонду ліквідації 1,6 мільярда гривень Агентству відновлення для завершення реалізації 27 проєктів, роботи на яких розпочато у 2023 році.
 
Матеріали засідання доступні за цим посиланням
 
Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram

 



ВСІ Новини