Для людей
з порушенням зору

    Новини    2 Квітня 2024, 16:00
Версiя для друку


єЧерга: розширюємо інформаційну підтримку проєкту

2 Квітня 2024, 16:00
За час роботи послуги електронна черга для перетину кордону інформаційна підтримка проєкту обробила понад 112 тисяч звернень від користувачів послуги – водіїв та перевізників. З 1 квітня користувачам, окрім української мови підтримки, доступна також англійська.
 
Звернутись із запитом українською чи англійською мовами можна як письмово, так і за номером телефону.
 
Загалом, інформаційна підтримка проєкту працює вже 15 місяців, з першого дня запуску послуги на пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» з грудня 2022 року.
 
Зараз у контакт-центрі працює 10 операторів. Щомісяця вони отримують до 7,5 тисяч дзвінків, середня тривалість яких близько 7 хвилин.
 
Найбільш популярними запитами для отримання консультацій серед перевізників та водіїв є:
  • реєстрація вантажних транспортних засобів
  • заміна тягача та водія в активній черзі
  • скасування черги та відтермінування часу в'їзду на МАПП
Важливо, що інформаційна підтримка українською мовою доступна цілодобово. Це дозволяє оперативно допомагати користувачам.
 
Отримати консультацію від операторів саме англійською мовою можна щодня з 8:00 до 20:00 за номером +380671200483 чи надіславши листа на support@echerha.gov.ua
 
Наразі триває робота над залученням фахівців зі знанням польської мови.
 
Проєкт «Електронна черга перетину кордону» реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Укртрансбезпекою, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, Державною митною службою України та Державною прикордонною службою України за підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.
 
Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram

 ВСІ Новини