Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    17 Червня 2024, 16:25
Версiя для друку


Вакансії. Команда підтримки відновлення та реформ при Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України продовжує конкурс на посаду:
Експерт/Експертка: Реформа державного управління та нарощення потенціалу

17 Червня 2024, 16:25

З детальним описом вакансії (TOR) можна ознайомитись за посиланням Експерт/Експертка: Реформа державного управління та нарощення потенціалу

Команда підтримки відновлення та реформ при Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України - консультативно-дорадчий орган, що допомагає Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури України у впровадженні пріоритетних реформ. Команда підтримки відновлення та реформ є частиною програми «Архітектура відновлення та реформ в Україні» (URA)[1], запровадженої Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) у партнерстві з Європейським Союзом для підтримки важливих процесів відновлення та реформ в Україні.

 Кінцевий термін подання заявок: 23:59 (за Київським часом), Червень 30, 2024 року.

Потенційні кандидати мають подати:

  • заповнену аплікаційну форму;
  • угоду про нерозголошення;
  • резюме кандидата;
  • контактні дані трьох рекомендодавців, які зможуть підтвердити професійний досвід та/або освіту кандидата/кандидатки.

Завантажити аплікаційну форму можна за посиланням, угоду про нерозголошення – за посиланням.

Документи необхідно надіслати на електронну пошту recruitment.rstmctid@gmail.com у зазначені вище строки.

Усі документи мають бути підготовлені англійською мовою. Кандидати, які подали неповний пакет документів, не розглядатимуться як претенденти на посаду.

 ____________________________________________

[1] Проєкт впроваджується за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (Австрія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Латвія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Велика Британія, США та Європейський Союз).”ВСІ Оголошення