Для людей
з порушенням зору

    Обговорення    Проект постанови Кабінету Міністрів України


Щоб брати участь у громадському обговоренні проектів потрібно авторизуватися, через аккаунт у соціальній мережі «Facebook»

Проект постанови Кабінету Міністрів України

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. № 176

         Проект

 

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

ПОСТАНОВА

 

від «___»___________20__ р. № ______________

 

Київ

 

Про внесення змін до

постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. № 176

 

Кабінет Міністрів України постановляє:

 

1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р.  № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (Офіційний вісник України, 1997 р., № 8, том 2, ст. 142) такі зміни:

1) пункт 3 постанови викласти у новій редакції:

«3. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування, крім пункту 271 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, який набирає чинності для нових автобусів з 1 березня 2017 року, для автобусів працюючих на міжнародних та міжміських маршрутах - з 1 січня 2018 року, для автобусів працюючих на приміських та міських маршрутах - з 1 січня 2019 року, пункту 32 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, який набирає чинності в частині надання послуг з перевезення на міжміських маршрутах з 1 січня 2010 р., а на інших маршрутах - з 1 січня 2012 року.».

2) Правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від  18 лютого 1997 р.          № 176 (Офіційний вісник України, 1997 р., № 8, том 2, ст. 142), доповнити новим пунктом 27-1такого змісту:

«271. Автобуси, які використовуються для перевезень пасажирів та їх багажу, повинні бути обладнані системами виклику підрозділів екстреної допомоги населенню, які активуються як автоматично, у разі дорожньо-транспортної пригоди, так і в ручному режимі, за допомогою пунктів зв’язку, встановлених в полі доступу водія та в салоні автобуса. При активації систем виклику екстрених служб має бути забезпечено мовний зв’язок пунктів зв’язку, встановлених в автобусах, з операторами екстрених служб та передачу координат місцезнаходження автобуса, визначених за допомогою супутникової системи навігації.».

 

2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Прем'єр-міністр України 

                                        А. Яценюк

 

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

Аналіз регуляторного впливу

Повідомлення про оприлюднення  


Обговорення

Кількість користувачів, що приймають участь в обговорюванні проекту:
5
Запропоновано редакцій / пропозицій:
1
Підтримка проекту: Так:2  Ні:3

Обговорення з 29 Березня 2016р. по 29 Квітня 2016р.

Правила громадського обговорення проектів нормативно-правових актів