Для людей
з порушенням зору

    Новини    15 Лютого 2019, 17:21
Версiя для друку


Розвиток регіональних аеропортів визначено пріоритетом діяльності Міністерства інфраструктури, - Володимир Омелян

15 Лютого 2019, 17:21

В рамках робочої поїздки до Київської області Міністр інфраструктури України Володимир Омелян відвідав КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс», ознайомився з виробничими потужностями підприємства та провів зустріч з трудовим колективом. Разом із очільником Міністерства участь у зустрічі взяли представники Офісу підтримки реформ.

Володимир Омелян наголосив, що завдячуючи Президенту України Петру Порошенку, українці стали вільно і безперешкодно подорожувати країнами ЄС: «Безвізовий режим зробив українців більш вільними у подорожах Європою. Міністерство інфраструктури, зі свого боку, посилює цю свободу транспортною та інфраструктурною складовою».

Володимир Омелян заявив, що українська авіація демонструє динамічне зростання третій рік поспіль і має хороші перспективи на короткострокове та довгострокове планування: «Коли ми три роки тому говорили про необхідність залучення лоукостів в Україну, ця ідея видавалась комічною: люди не літають, аеропорти ледь животіють, зацікавленості з боку іноземних компаній немає. Минуло три роки. Україна в топ-20 країн світу за кількістю нових рейсів. Найбільші лоу-кост перевізники Європи в Україні. І я дякую Петру Порошенку за підтримку в цьому питанні. Відновили роботу понад 10 регіональних летовищ. Це стало можливим завдяки політичній стабільності та спільній ефективній роботі всіх гілок влади. Якщо уряд Арсенія Яценюка заклав фундамент для змін, то уряд Володимира Гройсмана ці зміни втілює в життя».

Володимир Омелян наголосив, що стрімке зростання демонструють не тільки пасажирські, а й вантажні авіаційні перевезення.

«Україна має всі шанси стати регіональним лідером та перетворитися на логістичний хаб Європи. Розвиток карго-авіації має хороші перспективи, це потенційні привабливі проекти для інвесторів. Розвиток міжнародного мультимодального транспортного вузла на базі аеропорту «Біла Церква» - один з наших пріоритетів на цьому напрямку», - зазначив очільник Міністерства інфраструктури.

Володимир Омелян також підкреслив, що відповідно до Національної транспортної стратегії України до 2030 р., створюються всі необхідні умови для розвитку аеропортів та приведення аеропортової інфраструктури у відповідність до стандартів і рекомендованої практики IКАО.

«Розвиток регіонального аеропорту «Біла Церква» та створення на його базі мультимодального вантажного комплексу визначено пріоритетним проектом. В 2018 році здійснено 73 авіаційні операції, що є рекордом за останні 18 років роботи підприємства. В перспективі після відкриття міжнародного пункту пропуску на аеродромі «Біла Церква» очікується поступове зростання кількості авіаційних операцій до 300 на рік», - зазначив Володимир Омелян.

Міністр інфраструктури наголосив, що в рамках Програми технічної допомоги ЄС (AASSIST) вже підготовлено пре-ТЕО створення мультимодального вантажного комплексу.

Володимир Омелян також зазначив, що з метою підвищення інвестиційної привабливості аеропорту та його конкурентоздатні в сфері ремонту та авіаційних вантажних перевезень здійснюються заходи щодо відкриття міжнародного пункту пропуску: «Це дасть можливість виконувати з аеродрому «Біла Церква» прямі рейси з/до інших країн, що значно збільшить кількість повітряних суден, що потребують ремонту чи технічного обслуговування. Відкриття міжнародного пункту пропуску заплановано орінтовно восени 2019 р.».ВСІ Новини