Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    11 Березня 2019, 16:03
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України

«Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про мультимодальні перевезення»
11 Березня 2019, 16:03

Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про мультимодальні перевезення» (далі – проект Закону) розроблено Міністерством інфраструктури України з власної ініціативи.

Проект Закону спрямований на стимулювання розвитку мультимодальних перевезень шляхом надання податкових пільг для платників податків у сфері мультимодальних перевезень. 

Проект проекту Закону розміщено на офіційному сайті Мінінфраструктури (www.mtu.gov.ua) у розділі «Діяльність/Проекти нормативно-правових актів». 

Зауваження і пропозиції до проекту Закону просимо направляти до Мінінфраструктури на поштову адресу: 01135, м. Київ, пр-т. Перемоги, 14, та на електронну адресу: obgovorennia@mtu.gov.ua; melezhyk@mtu.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту Закон від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться Міністерством інфраструктури України до 10.04.2019 включно в письмовому та електронному вигляді.ВСІ Оголошення