Для людей
з порушенням зору

    Новини    12 Вересня 2019, 12:45
Версiя для друку


Ми оголошуємо про початок проведення конкурентних та прозорих концесійних конкурсів морських портів Ольвія та Херсон, - Владислав Криклій

12 Вересня 2019, 12:45

Міністерство інфраструктури оголошує про початок проведення конкурентних та прозорих концесійних конкурсів  морських портів Ольвія та  Херсон. Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій сьогодні, 12 вересня 2019 року.

«Міністерство інфраструктури України підтримує розвиток галузі морських портів, як основних воріт для економіки України. Концесія є однією з наших ключових  стратегій підвищення ефективності та залучення приватних інвестицій у державні портові активи», - зазначив Владислав Криклій.

Міністр інфраструктури підкреслив, що пілотні проєкти концесії морських портів Ольвія та  Херсон мають на меті продемонструвати ринку прагнення до партнерства з приватним сектором відповідно до найкращих міжнародних стандартів: «Це є спільною позицією Уряду та Президента, який дав чітке доручення щодо проведення пілотних концесійних конкурсів  до 1 січня 2020 року. Наразі ми раді оголосити про початок проведення конкурентних та прозорих концесійних конкурсів по обох проєктах».

Мінінфраструктури закликає  усіх приватних інвесторів взяти участь у цих конкурсах та скористатися можливістю отримати вигоду від значного потенціалу України до зростання.

Зазначені проєкти були підготовлені спільними зусиллями команди Мінінфраструктури, ЄБРР, МФК,  Проєктного офісу “SPILNO” та консорціуму міжнародних консультантів відповідно до кращих міжнародних практик.

З детальною інформацією щодо проєктів та конкурсною документацією можна ознайомитись на сервісі доступу до інформації за посиланнями:

Херсон:  https://mtu.gov.ua/content/proekt-koncesii-u-portu-herson.html

Ольвія:  https://mtu.gov.ua/content/proekt-koncesii-u-portu-olviya.html

Для доступу до усього пакету інформації щодо проєктів учасники мають пройти попередню кваліфікацію та підписати договір про конфіденційність і нерозголошення інформації.

Ми запрошуємо всіх потенційних інвесторів на презентацію проєктів, що попередньо відбудеться 1 жовтня в місті Одеса. Більше інформації буде повідомлено пізніше.  

У разі виникнення питань стосовно проєктів, просимо звертатись до представників Міжнародної фінансової корпорації: Олег Кудашов okudashov@ifc.org; Алмаз Карассаєв akarassayev@ifc.org; Драгош Савка dsavca@ifc.org.ВСІ Новини