Для людей
з порушенням зору

    Новини    25 Листопада 2019, 13:32
Версiя для друку


Україна готова до лібералізації автомобільних перевезень із Туреччиною вже на початку 2020 року, - Владислав Криклій

25 Листопада 2019, 13:32

Сьогодні, 25 листопада 2019 року, у рамках робочого візиту до м. Лондон, Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів двосторонню зустріч  із Міністром транспорту та інфраструктури Турецької Республіки Джахит Тураном.  

Міністр інфраструктури України відзначив плідну співпрацю у сфері транспорту між країнами і підкреслив, що Україна високо цінує дружні відносини з Турецькою Республікою.

Владислав Криклій подякував за позицію Турецької Республіки щодо невизнання анексії Криму та підтримку територіальної цілісності і суверенітету України, а також наголосив, що постійні провокації, зокрема, розповсюдження російськими ЗМІ недостовірних повідомлень про паромне сполучення між Туреччиною та анексованим Кримом, не досягнуть мети дестабілізувати відносини між Україно та Туреччиною.

Міністр інфраструктури України та Міністр транспорту та інфраструктури Турецької Республіки під час зустрічі також відзначили українсько-турецький діалог з питань співробітництва в сфері морського пошуку і рятування, обговорили перспективи розвитку комбінованих перевезень двома країнами, конструктивну співпрацю сторін у сфері авіаційного сполучення, результатом якого є стабільне зростання обсягів пасажирських перевезень між Україною і Туреччиною.

Владислав Криклій наголосив на тому, що Україна відкрита для інвесторів і зацікавлена в  їх залученні у транспортну галузь, зокрема, найближчим часом запланована концесія портів, аеропортів, залізничних вокзалів та доріг.

Міністр інфраструктури України заявив про готовність української сторони внести зміни до  Угоди про міжнародні автомобільні перевезення та лібералізувати автомобільні перевезення між Україною та Туреччиною вже на початку 2020 року.ВСІ Новини