Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    16 Лютого 2021, 09:20
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства інфраструктури України

«Про затвердження Порядку проведення аудиту безпеки автомобільних доріг»
16 Лютого 2021, 09:20

Проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Порядку проведення аудиту безпеки автомобільних доріг» (далі – проєкт наказу) розроблено з метою покращення рівня безпеки автомобільних доріг шляхом впровадження процедури оцінки впливу автомобільної дороги в цілому, а також кожного її елемента та/або її складових на забезпечення безпеки дорожнього руху та запобігання дорожньо-транспортних пригод, зокрема, з тяжкими наслідками, яка проводиться ще на стадії проектування.

Проєктом наказу встановлюється процедура проведення аудиту безпеки автомобільних доріг і оформлення його результатів. Також проєктом наказу визначаються елементи впливу на безпеку дорожнього руху, які описуються під час проведення аудиту, встановлюються вимоги до аудиту безпеки автомобільних доріг, обов’язки замовника та аудитора під час проведення аудиту безпеки автомобільних доріг.

Реалізація проєкту наказу забезпечить проектування безпечних доріг та попередження виникнення  місць концентрації дорожньо-транспортних пригод та пом’якшення їх тяжкості;

зменшення загальних втрат життєвого циклу автомобільної дороги;

покращення організації та безпеки руху;

впровадження принципів безпечного проектування;

економію коштів, зменшення соціальних витрат та витрат на медичне обслуговування за рахунок зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод.

Розробник проекту наказу – Міністерство інфраструктури України.

Проект наказу оприлюднено на офіційному вебсайті Міністерства інфраструктури (www.mtu.gov.ua) у розділі «Діяльність → Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу від фізичних та юридичних осіб слід надсилати на адресу: Директорату дорожньої інфраструктури Мінінфраструктури, 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14; t.filonenko@mtu.gov.ua, та на адресу Державної регуляторної служби України.

Зауваження та пропозиції до проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться Міністерством інфраструктури України протягом місяця з дня оприлюднення.

 

Проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Порядку проведення аудиту безпеки автомобільних доріг»

Порядок проведення аудиту безпеки автомобільних доріг

Пояснювальна записка

Додаток до пояснювальної записки

Аналіз регуляторного впливу

Додаток до аналізу регуляторного впливу

Аналіз регуляторного впливу (доопрацьований станом на 26.03.2021)

Додаток до аналізу регуляторного впливуВСІ Оголошення