Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    12 Березня 2021, 10:29
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства інфраструктури України

«Про внесення змін до Ставок плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування повітряних суден у повітряному просторі України»
12 Березня 2021, 10:29

Наказ «Про внесення змін до Ставок плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування повітряних суден у повітряному просторі України» розроблено на виконання положень Повітряного кодексу України з метою урегулювання питань, пов’язаних з обов’язковим застосуванням нормативних документів Європейської організації з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) в рамках процедури справляння плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування (далі – АНО) з користувачів повітряного простору України, а також з метою удосконалення державної тарифної політики у сфері транспорту.

Також, прийняття наказу сприятиме відновленню транзитного потенціалу повітряного простору України в частині польотів повітряних суден у повітряному просторі над відкритим морем, де відповідальність за обслуговування повітряного руху міжнародними договорами покладена на Україну, за рахунок встановлення окремої ставки плати за послуги з АНО на маршруті для польотів повітряних суден у частині повітряного простору України над акваторією Чорного моря.

Реалізація наказу створить сприятливі умови для розвитку авіаційних перевезень через українські аеропорти, а також дасть змогу залучити нові авіакомпанії для здійснення польотів до/з аеропортів України. Вказане сприятиме збільшенню обсягів руху повітряних суден в повітряному просторі України.

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування нормативно-правового акту від зацікавлених юридичних та фізичних осіб у письмовому та електронному вигляді за адресою: Міністерства інфраструктури України, 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14; kushpil@mtu.gov.ua

 

Наказ «Про внесення змін до Ставок плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування повітряних суден у повітряному просторі України»

Ставки плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування повітряних суден у повітряному просторі України

Пояснювальна записка

Додаток до пояснювальної записки

Аналіз регуляторного впливу

Додаток до АРВВСІ Оголошення