Для людей
з порушенням зору

    Новини    5 Квітня 2021, 15:53
Версiя для друку


Україна і Катар домовилися про взаємне визнання дипломів/свідоцтв моряків, - Владислав Криклій

5 Квітня 2021, 15:53

Сьогодні, 5 квітня, у рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Держави Катар було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством інфраструктури України та Міністерством транспорту та комунікацій Держави Катар про взаємне визнання дипломів/свідоцтв моряків.

«Захист прав та інтересів українських моряків – один із головних пріоритетів для Міністерства інфраструктури. Сьогоднішнім Меморандумом про взаєморозуміння з Міністерством транспорту і комунікацій Катару ми відкриваємо вікно нових можливостей для подальшого професійного розвитку наших моряків. Меморандум створить належний правовий механізм взаємного визнання дипломів/свідоцтв моряків між нашими країнами. І що важливо, сприятиме подальшому працевлаштуванню українських моряків на суднах під прапорами Держави Катар. Вдячний катарській стороні за всебічний інтерес до транспортної галузі України та сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю», - прокоментував підписання домовленостей Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Зазначений Меморандум передбачає врегулювання питання щодо напрямів та форм співробітництва між Україною та Державою Катар у сфері морського транспорту та освіти. Відтак, правилом 1/10 Манільських поправок до додатка до Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року встановлено, що Адміністрація прапору забезпечує визнання дипломів/свідоцтв фахівця моряків, шляхом підтвердження дипломів/свідоцтв.

Нагадаємо, сьогодні у Катарі також підписано договір про внесення додаткового вкладу від QTerminals за проєктом концесії морського порту «Ольвія».

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.ВСІ Новини