Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    22 Квітня 2021, 09:51
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства інфраструктури України

«Про затвердження Правил реєстрації операцій із шкідливими речовинами на суднах, у морських та річкових портах і терміналах»
22 Квітня 2021, 09:51

Проект наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Правил реєстрації операцій із шкідливими речовинами на суднах, у морських та річкових портах і терміналах» розроблено з ініціативи Міністерства інфраструктури з метою виконання пункту 1856 Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 р. № 1106.

Розробником проекту наказу є Директорат з безпеки на транспорті Мінінфраструктури.

Зауваження та пропозиції до проекту акта слід надсилати на адресу Управління безпеки на транспорті та технічного регулювання  Мінінфраструктури, 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14; aleksandrov@mtu.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування проекту наказу в письмовому та / або електронному вигляді.

 

Проект наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Правил реєстрації операцій із шкідливими речовинами на суднах, у морських та річкових портах і терміналах»

Правила реєстрації операцій із шкідливими речовинами на суднах, у морських та річкових портах і терміналах

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

Аналіз регуляторного впливу

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7ВСІ Оголошення