Для людей
з порушенням зору

    Новини    14 Травня 2021, 11:50
Версiя для друку


Розпочато відбір консультантів для розробки ТЕО та конкурсної документації щодо концесійних проєктів у морському порту Чорноморськ

14 Травня 2021, 11:50

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Мінінфраструктури спільно з міжнародними партнерами продовжує працювати над підготовкою пріоритетних для держави концесійних проєктів у морській галузі відповідно до найкращих практик. Міжнародна фінансова корпорація (МФК) та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) нещодавно розпочали процедуру відбору юридичного радника для роботи над техніко-економічним обґрунтуванням (ТЕО) та конкурсною документацією щодо обох проєктів концесії у морському порту Чорноморськ - йдеться про концесію першого та контейнерного терміналів, а також залізнично-поромного комплексу. Також наші партнери з найближчим часом проведуть відбір технічного консультанта для забезпечення фахового супроводу цих концесійних проєктів», - розповів Владислав Криклій.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку і Міжнародна фінансова корпорація висловили готовність надати допомогу у підготовці ТЕО та конкурсної документації щодо проєктів концесії у морському порту Чорноморськ, що дозволить заощадити державні кошти та реалізувати вказані проєкти у найкоротші строки. Проєкти концесії першого та контейнерного терміналів, а також поромного комплексу ДП «МТП «Чорноморськ» входять до Переліку пріоритетних для держави інвестиційних проєктів до 2023 року, затвердженого Урядом. Мінінфраструктури попередньо планує оголосити конкурси щодо проєктів концесії у МТП «Чорноморськ» до кінця поточного року.

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.ВСІ Новини