Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    19 Липня 2021, 10:12
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства інфраструктури України

«Про затвердження Змін до Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання»
19 Липня 2021, 10:12

Проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Змін до Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання» (далі – проєкт акта) розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2011 № 738 «Деякі питання сертифікації транспортних засобів, їх частин та обладнання», на виконання положень Угоди про прийняття єдиних технічних приписів для колісних транспортних  засобів, предметів обладнання та частин, які можуть бути встановлені та/або використані на колісних транспортних засобах, і про умови взаємного визнання офіційних затверджень, виданих на основі цих приписів, 1958 року з поправками 1995 року.

Проєктом акта передбачено:

відтермінування до 01 січня 2025 року  вступу в дію деяких вимог щодо відповідності конструкції колісних транспортних засобів новим серіям поправок до Правил ЄЕК ООН, зокрема, щодо ременів безпеки, пристроїв освітлення та світлової сигналізації, дзеркал заднього виду та інше,

запровадження вимог до колісних транспортних засобів, які працюють на водні;

приведення у відповідність до Класифікації колісних транспортних засобів.

Розробником проєкту акта є Директорат з безпеки на транспорті Мінінфраструктури.

Проєкт акта розміщено на офіційному сайті Міністерства інфраструктури (www.mtu.gov.ua) у розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції до проекту акта прохання надавати на адресу Директорату з безпеки на транспорті, 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14; s.irina@mtu.gov.ua

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування проєкту акта у письмовому та / або електронному вигляді.

 

Проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Змін до Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання»

Зміни до Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання

Додаток 4 до Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання

Додаток 11 до Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

Аналіз регуляторного впливу

Додаток 1 до АРВ

Додаток 2 до АРВВСІ Оголошення