Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    9 Липня 2024, 10:59
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України

«Про внесення змін до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»
9 Липня 2024, 10:59

1. Розробник

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

2. Стислий виклад змісту проєкту: Проєкт Закону України розроблено з метою врегулювання на законодавчому рівні правового механізму щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері комерційного обліку комунальних послуг шляхом надання таких повноважень центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сферах метрологічного нагляду та державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів.

На сьогоднішній день в Україні, відсутній правовий механізм здійснення державного нагляду (контролю) у сфері комерційного обліку комунальних послуг, що об’єктивно сприяє зростанню порушень у цій сфері та, як наслідок, відповідних скарг громадян.

Тож, на рівні закону мають бути визначені повноваження відповідного органу державного нагляду (контролю) щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері забезпечення комерційного, у тому числі розподільного, обліку послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, а також особливості здійснення державного контролю у зазначеній сфері.

Ураховуючи викладене, Мінінфраструктури розроблені відповідні зміни до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» з метою встановлення правового механізму для здійснення державного нагляду (контролю) у сфері комерційного обліку комунальних послуг.

3. Спосіб оприлюднення проєкту регуляторного акта Проєкт акта розміщено на офіційному вебсайті Мінінфраструктури (www.mtu.gov.ua).

4. Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань: Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення.

5. Зауваження та пропозиції направляти на адресу: Зауваження та пропозиції до проєкту акта від фізичних  та юридичних осіб слід надсилати на адресу: i.zavedii@mtu.gov.ua та на адресу Державної регуляторної служби України.

 

Проєкт Закону

Пояснювальна записка

Додаток до Пояснювальної записки

Порівняльна таблиця

Аналіз регуляторного впливу

Додаток 1 до Аналізу регуляторного впливу

Додаток 2 до Аналізу регуляторного впливуВСІ Оголошення