Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    27 Січня 2021, 12:22
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства інфраструктури України

«Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку»
27 Січня 2021, 12:22

Проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку» (далі – проєкт Наказу) доопрацьовано з урахуванням наданих пропозицій і зауважень від заінтересованих органів та громадськості.

Проєкт Наказу розроблено на виконання Указу Президента України від 04 листопада 2019 року № 837/2019 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» з метою удосконалення законодавчого регулювання організаційних та правових засад процедури оформлення, видачі, використання дозволів на здійснення міжнародних перевезень автомобільним транспортом та з метою виконання кроку 272 Плану пріоритетних дій Уряду на 2020 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09 вересня 2020 р. № 1133.

Метою прийняття наказу є впровадження замовлення бланку дозволу в електронній формі на поїздку територією іноземних держав під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, спрощення процедури отримання дозволів, підвищення прозорості процесу їх оформлення та зменшення корупційних ризиків.

Також даним проєктом наказу передбачається дерегуляція норми повернення бланків дозволів протягом 90 днів.

Розробник проєкту акта – Міністерство інфраструктури України.

Проєкт акта розміщено на офіційному вебсайті Міністерства інфраструктури України (www.mtu.gov.ua) у розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції до проєкту Наказу приймаються від зацікавлених юридичних та фізичних осіб у письмовому та електронному вигляді на адресу Міністерства інфраструктури України.

 

Проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку»

Зміни до Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Пояснювальна записка

Додаток до пояснювальної записки

Порівняльна таблиця

Аналіз регуляторного впливу (доопрацьований станом на 24.02.2021)

Додаток до АРВ

Бюджетні витрати на адміністрування регулювання для суб’єктів великого і середнього підприємництва

Тест малого підприємництва (М-Тест)  (доопрацьований станом на 26.02.2021)ВСІ Оголошення