Для людей
з порушенням зору

    Галузі    Поштовий зв'язок    Інфраструктурні проекти в галузі поштового зв'язку
Версiя для друку


Інфраструктурні проекти в галузі поштового зв'язку

І ЧЕРГА ПРІОРИТЕТНОСТІ

1

Будівництво нових логістичних центрів

Для вирішення питання  розширення обігу пошти і посилок у західному регіоні України, ПАТ «Укрпошта» отримала у користування земельну ділянку площею 6 Га у Львові на Кільцевій дорозі. На даній земельній ділянці заплановано будівництво макрорегіонального сортувального центру, перша черга будівництва якого складе 3,3 тис. кв м виробничих площ. Загальна виробнича площа сортувального центру проектується близько 18 тис. кв м. В 2017 році вже розпочаті земельні роботи та роботи по розробці проекту.

Орієнтовна вартість – 69,4 млн грн.

Можливі джерела фінансування – планується використання як власних так і залучених коштів.

2

Оптимізація функціонування мережі

Оптимізація функціонування мережі включає в себе відкриття відділень «нового зразку» різного формату в найбільших містах України, відкриття відділень на ринках. Окрім того планується впровадити оптимальний спосіб функціонування відділень поштового зв’язку в сільській місцевості, тобто в селах з кількістю населення менше 2 000 осіб будуть існувати пересувні відділення. Наразі проект пересувних відділень, як пілотний, впроваджується в Чернігівській області. За 5 років планується охопити всі області України.

Орієнтовна вартість – 1500,0 млн грн.

Можливі джерела фінансування - планується використання як власних так і залучених коштів;

3

Розвиток кур’єрської доставки

З 2018 року планується оновлення кур’єрської доставки в найбільших містах з метою забезпечення надійної доставки на «останній милі», що дасть можливість доставляти 33 млн посилок додатково протягом наступних 5 років.

Орієнтовна вартість - 500,0 млн грн

Можливі джерела фінансування - залучені кошти. Наразі ведуться переговори про взяття кредиту з ЄБРР.

4

Оновлення та розвиток транспорту

Станом на 01.08.2017 року на балансі підприємства знаходиться 3 708 автомобілів, з них 219 авто придбано в 2017 році, а близько 900 не використовуються та потребують списання. Середній вік тих, що залишилися, складає більш 16 років, що призводить до  збільшення витрат палива не менш ніж на 5 % та мастильних матеріалів на 20 %. Тому для забезпечення зростаючого об’єму поштових відправлень (посилок) та з метою оновлення існуючого автопарку, в найближчі 3-5 років заплановано придбати близько 1 000 одиниць транспорту для обслуговування магістральних та регіональних маршрутів, що дозволить підтримати критичні райони обласних дирекцій.

Орієнтовна вартість – 800,0 млн грн

Можливі джерела фінансування - планується використовувати як власні так і зовнішні кошти.

 


{#HTML_FILES#}