Для людей
з порушенням зору

    Діяльність    Міжнародні зв’язки    Співробітництво з міжнародними організаціями в сфері транспорту    Міжнародний транспортний форум (МТФ)
Версiя для друку


Міжнародний транспортний форум (МТФ)

Міжнародний транспортний форум - є міжурядовою організацією, в рамках системи ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку). Утворений 18 травня 2006 на базі Європейської конференції міністрів транспорту (1953).  Міжнародний транспортний форум об'єднує 59 країн-членів з метою просування глобального порядку денного політики в галузі транспорту. Він працює для полегшення обміну інформацією на міжнародному рівні та з метою розширення можливостей для прийняття рішень у країнах-членах.

Міжнародний транспортний форум надає політикам науково обґрунтовані ідеї з питань транспортної політики. Його робота спирається на економічні дослідження, збір статистики, здійсненні аналізу політики  власним науково-дослідним центром, часто у співпраці з дослідниками з наукових кіл, бізнесу і влади.

Щороку саміт Міжнародного транспортного форуму об'єднує міністрів країн-членів для обговорення питань пов'язаних з транспортом з лідерами галузі, громадянського суспільства та наукової спільноти.

Набуття членства

Україна є членом МТФ відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1997 № 344 «Про вступ Уряду України до Європейської Конференції Міністрів транспорту»


{#HTML_FILES#}