Для людей
з порушенням зору

    Діяльність    Технічне регулювання у будівництві    Проєкти будівельних норм для обговорення    Проєкт технічного завдання Зміни № 1 ДБН В.1.2-7:2021 «Основні вимоги до будівель і споруд. Пожежна безпека»
Версiя для друку


Проєкт технічного завдання Зміни № 1 ДБН В.1.2-7:2021 «Основні вимоги до будівель і споруд. Пожежна безпека»

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ технічного завдання на розроблення Зміни № 1 ДБН В.1.2-7:2021

Мінінфраструктури відповідно до положень Порядку розроблення, погодження, затвердження, реєстрації, внесення змін до будівельних норм та визнання їх такими, що втратили чинність затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2010 р. № 543 оприлюднює проєкт технічного завдання на розроблення Зміни № 1 ДБН В.1.2-7:2021 «Основні вимоги до будівель і споруд. Пожежна безпека», розробленого Інститутом державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту спільно з Державним підприємством «Державний нaуково-дослідний інститут будівельних конструкцій».

Звертаємо увагу, що пропозиції до проекту технічного завдання приймаються Міністерством (як суб’єктом нормування у будівництві) у письмовій формі протягом десяти робочих днів після їх оприлюднення (дата опублікування – 23.04.2024) на електронну адресу s.horodetskyi@mtu.gov.ua або miu@mtu.gov.ua

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ НА РОЗРОБЛЕННЯ Зміни № 1 ДБН В.1.2-7:2021 «Основні вимоги до будівель і споруд. Пожежна безпека»